Kontakt

Östervärns

Express AB

 

Stenyxegatan 34
213 76 Malmö
Tel: 040- 22 40 70 (reservnummer 0708-805 000)

Fax: 040- 22 00 77
info@ostervarnsexpress.se

Nu tar vi även emot elektronisk faktura i PDF format:
faktura@ostervarnsexpress.se​

Jour dygnet runt
mobil: 0708- 22 43 70
Vid problem med telefonin, så prova även vårt reservnummer 0708-805 000

Transportledare / Ordermottagare
Per-Erik Nilsson | per@ostervarnsexpress.se

Transportledare / Ordermottagare
​Jenny Bengtsson | jenny@ostervarnsexpress.se

Lageransvarig / Ordermottagare
Mikael Bokander | mikael@ostervarnsexpress.se

Lager / Ordermottagare
Gilbert Alfredsson | gilbert@ostervarnsexpress.se

Marknadschef / VD
Rune Bokander | rune@ostervarnsexpress.se

Ekonomi / Ordermottagare
Maria Bokander | maria@ostervarnsexpress.se

Vilken tjänst är du intresserad av
Distribution
Flyttning
Lager & magasinering
Fyll i nedan vad vi kan hjälpa dig med